Otrzęsiny 2021  Otrzęsiny 2021  Otrzęsiny 2021

W zeszły czwartek w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych, organizowane przez Samorząd Uczniowski IV LO. Moc wrażeń zapewniła im klasa III a, która wykazała się niezwykłą oryginalnością i pomysłowością! Uczniowie w atmosferze dobrej zabawy, w obecności dyrekcji szkoły, swoich wychowawców i starszych kolegów, prezentowali umiejętności artystyczno-plastyczne, sprawność fizyczną i intelektualną. Z niezwykłym oddaniem i zapałem podejmowali wyzwania.

Nie zabrakło zatem toru przeszkód, czy tworzenia, kultowych już, portretów wychowawców.

Po dwóch godzinach wspaniałej zabawy, uśmiechu i radości uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie przyjęci do społeczności szkolnej przez swoich starszych kolegów. Mamy nadzieję, że ten dzień zapisze się miłym wspomnieniem w pamięci naszych uczniów.
Za przygotowanie oprawy technicznej i muzycznej imprezy podziękowania należą się Igorowi Martewiczowi, Przewodniczącej Samorządu Szkolnego – Oliwii Pańczuk i klasie III a. Nad przygotowaniem i przeprowadzeniem całej imprezy czuwał Opiekun Samorządu Szkolnego p. Iwona Hul.