08.03.2024 r. z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn odbył się w naszej szkole konkurs Miss i Mistera szkoły zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Każda z klas wystawiła po dwóch kandydatów. Wybory prowadziły: Wiktoria Charyton i Martyna Bułak z klasy 3 a.
W rolę Jury wcielili się:

  • Pani dyrektor Hanna Szuszkiewicz
  • Pan Arnold Goliszewski
  • Pani Wiktoria Sudomierska
  • Pani Agata Tollak – Szczech

Wybieg pękał w szwach od ilości wymyślnych kreacji sportowych oraz wieczorowych. Kandydaci przystępowali do wielu konkurencji, m.in.: autoprezentacja, odpowiedzi na zawiłe pytania, wiedza o klasie, czesanie warkocza przez Panów i wykonywanie makijażu przez Panie. W pocie czoła kamerzyści próbowali ująć to, co działo się na parkiecie naszej sali, oczywiście sprostali zadaniu nagrywając nasze show.
W drodze głosowania uczniów:

  • Miss Publiczności została Weronika Iwanicka z klasy 3c,
  • Misterem Publiczności został Oskar Błaszkiewicz z klasy 2c.

Od początku było ciekawie, a pod koniec, podczas wyboru Miss i Mistera emocje sięgnęły zenitu. Po dłuższej naradzie nasze szanowne Jury zadecydowało, że:

  • Miss IV LO została Jula Wilkiewicz z klasy 2e
  • Misterem IV LO został Oskar Błaszkiewicz z klasy 2c.

Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców IV LO. Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek.
Zwycięzcom gratulujemy i mamy nadzieję, że za rok znów będziemy mogli poczuć te emocje.

Samorząd Uczniowski