Różny wiek – wspólny język – Ogólnopolski Dzień Seniora  Różny wiek – wspólny język – Ogólnopolski Dzień Seniora  Różny wiek – wspólny język – Ogólnopolski Dzień Seniora

Spotkanie licealistów IV LO z Seniorami może być niezwykłą okazją do wymiany doświadczeń, nawiązania więzi międzypokoleniowych i czerpania z bogactwa oraz perspektyw, które obie grupy mogą ze sobą podzielić. Tak właśnie się stało 15.11.23 r., kiedy seniorzy razem z uczniami IV LO świętowali tę uroczystość w Domu Pomocy Społecznej „Niezapominajka" w Elblągu. To niezwykłe święto, które pozwala nam wyrazić nasz najgłębszy szacunek i podziękowanie dla osób starszych, które przez wiele lat pracowały, budowały nasze społeczeństwo i wnosiły ogromny wkład w nasze życie.

Nasza młodzież, co tu dużo mówić – JESTEŚMY Z NICH DUMNI!: WSPANIAŁA, WARTOŚCIOWA, UTALENTOWANA – NAJWIĘKSZY SKARB NASZEJ SZKOŁY! Młodzież zorganizowała pokaz talentów, który zaskoczył zarówno domowników, jak i pracowników DPS. Były tam niesamowite występy – od śpiewu, tańca, aż po pokazy judo! Ale to nie koniec. Po pokazach uczniowie i seniorzy udali się na wspólne pogaduchy. Była to wspaniała okazja do wymiany doświadczeń. Naprawdę inspirujące spotkanie.
Samorząd Uczniowski