Dziadoween  Dziadoween  Dziadoween

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego dzisiaj w naszej szkole odbyło się „Dziadoween", święto nawiązujące do Halloween. Uczniowie całą imprezę przygotowali na styl top model – czerwony dywan, ścianka i flesze. Był to konkurs na najciekawsze, nietuzinkowe przebranie. Idąc szkolnym korytarzem, mogliśmy spotkać nie tylko wiedźmy i duchy, były też zombie, aniołki, księżniczki i wiele świetnych przygotowanych przez naszych uczniów postaci . Ale taki był zamysł i cel. Jury miało ciężki orzech do zgryzienia, a może dynię. Przyznaliśmy 3 nagrody główne i duuuuużo wyróżnień.
Dziękujemy całej społeczności szkolnej za przyłączenie się do zabawy i stworzenie naprawdę cudownych przebrań i fantastycznej imprezy!. Z Wami nigdy nie jest nudno.

Życzymy wszystkim strasznego Halloween ,
Samorząd Uczniowski.