Otrzęsiny 2023  Otrzęsiny 2023  Otrzęsiny 2023

Dzień Kota, czyli otrzęsiny klas pierwszych. Otrzęsiny pierwszoklasistów, to stary i ważny uczniowski obyczaj - wierni tradycji przeprowadziliśmy je dzisiaj w naszej szkole. Gospodarzami tego wydarzenia byli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie klas pierwszych musieli się zmagać w niełatwych konkurencjach przygotowanych na tę okoliczność. Nad przebiegiem imprezy czuwało jury w składzie: Pani Dyrektor Hanna Szuszkiewicz, Pani Wice Dyrektor Barbara Jarosz, zastępca przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Wiktoria Charyton i członek SU - Marcelina Kleinschmidt.
W tym roku pierwszaki walczyli o wygraną w siedmiu konkurencjach. Wiedza łączyła się z super zabawą. Po pełnych emocji zmaganiach zwyciężyła klasa 1D. Wszystkie klasy zostały nagrodzone za trud i wkład pracy w przygotowane konkurencje. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom klas pierwszych i życzymy, aby nauka w naszej szkole była równie przyjemna jak zabawa podczas otrzęsin.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego
Anna Chaberek i Agnieszka Koczerga