Świąteczna Zbiórka Żywności  Świąteczna Zbiórka Żywności  Świąteczna Zbiórka Żywności

25.11.2022r. Wolontariusze IV Liceum Ogólnokształcącego wraz z opiekunami wzięli udział w Świątecznej Zbiórce Żywności organizowanej przez Bank Żywności, która miała miejsce w markecie Stokrotka przy ulicy Grottgera.
Hasło tegorocznej zbiórki , to "Święta godne, a nie godne".
Celem akcji jest zapewnienie najuboższym mieszkańcom naszego miasta pomocy żywnościowej.
Wsparcie skierowane jest do osób znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji życiowej
Zebrane dary trafią do rodzin wielodzietnych, osób bezdomnych, niepełnosprawnych.

Dziękujemy młodzieży oraz opiekunom za piątkowy udział w zbiórce.

Akcja MIŚ "Nie bij mnie - kochaj mnie"  Akcja MIŚ "Nie bij mnie - kochaj mnie"  Akcja MIŚ "Nie bij mnie - kochaj mnie"

22.11.2022r. młodzież IV LO wraz z opiekunami wyruszyła w miasto z maskotkami opatrzonymi w bandaże.
Każdy miś jest symbolem skrzywdzonego przemocą dziecka.
Maskotki zostały rozdane dzieciom, mieszkańcom naszego miasta. Gościliśmy również w przedszkolu "Bratek" przy ulicy Słonecznej, w którym każdy maluszek otrzymał przytulankę.
Celem akcji MIŚ jest zwrócenie uwagi na problem przemocy wobec dzieci.

"Spokojne dzieciństwo pozwoli dzieciom patrzeć z ufnością na życie i jutrzejszy dzień". (Jan Paweł II)

Dziękujemy młodzieży i nauczycielom za udział w zbiórce pluszaków , uczniom klasy III A za przygotowanie maskotek.
Dziękujemy naszym klasom i opiekunom za dzisiejszy udział w wydarzeniu.

SKW

Giełda podręczników

Giełda podręczników szkolnych

odbędzie się

7 i 8 września

na długich przerwach

tj. 12.25 i 13.25

w auli szkolnej.

Zapraszamy.

Samorząd Uczniowski

Pomoc bez granic – Wielkanocna Zbiórka Żywności  Pomoc bez granic – Wielkanocna Zbiórka Żywności  Pomoc bez granic – Wielkanocna Zbiórka Żywności

1 kwietnia 2022r. Wolontariusze IV Liceum Ogólnokształcącego wzięli udział w Wielkanocnej Zbiórce Żywności. W supermarkecie „Stokrotka" przy ulicy Grottgera zbierali produkty żywnościowe, które zostaną przekazane do osób potrzebujących – wielodzietnych rodzin, osób samotnie wychowujących dzieci, chorych, a także obywateli Ukrainy, którzy szukają schronienia w Polsce.
Dziękujemy Uczniom, Pani Agnieszce Borowieckiej i Małgorzacie Gabryś za zaangażowanie w pomoc na rzecz potrzebujących.

Szkolny Wolontariat