W dniu 20 maja br. odbyło się spotkanie emerytowanych nauczycieli SN-u i IV LO. Dzięki wsparciu, w tym finansowym, Pani Dyrektor Hanny Szuszkiewicz mogliśmy spędzić wiosenne przedpołudnie przy stole zastawionym smacznymi słodkościami, które przygotowała kawiarnia Amarena. Wspominaliśmy lata naszej pracy w Studium Nauczycielskim i w IV Liceum Ogólnokształcącym. Dzieliliśmy się wiadomościami o naszych absolwentach, wspominaliśmy z sentymentem naszych dyrektorów i nauczycieli, których nie ma już wśród nas. W związku z organizacją Drzwi Otwartych w szkole, tym razem nie było z nami Dyrekcji szkoły. Mamy nadzieję, że wszyscy spotkamy się jesienią.