flag-enflag-deflag-ruflag-fr

Wycieczka do Krakowa 2015

 Wycieczka  Wycieczka  Wycieczka

Ostatnie dni lata ( 18 – 21 września ) spędziliśmy w Krakowie i jego okolicach. Wycieczkę jak w poprzednich latach zorganizowała niezawodna nasza koleżanka
Krystyna Piotrowska, której serdecznie dziękujemy. Jak zawsze zapewniła piękną pogodę, moc atrakcji i super atmosferę. Podziwialiśmy uroki pięknego, niepowtarzalnego miasta jakim jest Kraków. Pokonaliśmy przeszło 300 stopni schodów, aby następnie przejść się chodnikami w kopalni soli w Wieliczce.
Obejrzeliśmy w Teatrze Słowackiego spektakl pt. .”:Arszenik i stare koronki” z Anną Polony w roli głównej. W drodze powrotnej zwiedziliśmy Klasztor na Jasnej Górze w Częstochowie.

Należy wspomnieć również o „hucznie” obchodzonym jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego Państwa Haliny i Jerzego Wyrwasów, od lat stałych uczestników naszych wycieczek. Panu dyr. Sylwestrowi Stanickiemu dziękujemy za dofinansowanie wycieczki.

Góra