Obchody dnia KEN  Obchody dnia KEN  Obchody dnia KEN

W dniu 25 października b.r. z okazji Dnia Nauczyciela spotkaliśmy się tym razem w restauracji „Metamorfoza", której właścicielką jest absolwentka Studium Nauczycielskiego p. Joanna Milczak.
Było to bardzo miłe spotkanie pełne wspomnień, w czym dużą rolę odegrały Joanna Milczak i dyr Zespołu Szkół i Placówek Sportowych z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w skład którego wchodzi IV Liceum Ogólnokształcące również absolwentka SN-u. Obie Panie z rozrzewnieniem i wzruszeniem wspominały swoich nauczycieli , imprezy, uroczystości szkolne i inne zdarzenia jakie miały miejsce w czasie ich nauki. Dyr. H. Szuszkiewicz podzieliła się z nami swoimi marzeniami o szkole, która będzie stwarzała możliwość traktowania dzieci i młodzieży w sposób indywidualny, będzie rozwijała ich zainteresowania, i stawiała na praktyczną wiedzę oraz samodzielne myślenie.
Wzajemnie życzyliśmy sobie zdrowia ,wsparcia w trudnych chwilach i długiego szczęśliwego życia,
Pani dyr. H. Szuszkiewicz dziękujemy za wsparcie finansowe a Pani Joannie Milczak dziękujemy za stworzenia wspaniałej atmosfery i pięknie zastawione stoły z pysznym jedzeniem.