Spotkanie  Spotkanie  Spotkanie

14 listopada odbyło się spotkanie członków Klubu „Retro", na którym gościliśmy ustępującą Dyrekcję IV LO - dr Sylwestra Stanickiego i mgr Wiolettę Antosiak oraz nową Dyrekcję -mgr Kamilę Boros i mgr Barbarę Jarosz. Było to bardzo mile spędzone popołudnie w towarzystwie młodych, sympatycznych, mądrych, pełnych energii i zapału do nowych wyzwań Dyrektorów naszej szkoły. Były podziękowania za dotychczasową współpracę, za wspieranie działalności emerytowanych nauczycieli, za tworzenie dobrej atmosfery, okazywanie życzliwości i szacunku starszym koleżankom i kolegom. Bardzo podobało nam się wystąpienie Pani Dyrektor Kamili Boros, która m.in. zapewniła nas o swoim wsparciu, o dalszej współpracy i utrzymywaniu bliskich relacji z Klubem „Retro". Tak więc IVLO nie tylko jest przyjazne dla uczniów, ale też dla byłych, emerytowanych pracowników szkoły.

Bożena Kamińska