flag-enflag-deflag-ruflag-fr

Przedświąteczne spotkanie Klubu Retro

 Przedświąteczne spotkanie Klubu Retro  Przedświąteczne spotkanie Klubu Retro  Przedświąteczne spotkanie Klubu Retro

6 grudnia, w świątecznie udekorowanym gabinecie historycznym IV Liceum Ogólnokształcącego, odbyło się spotkanie członków Klubu „Retro". Była piękna kolorowa choinka, prezenty od Mikołaja, kolędy, a na stole same pyszności.
Do naszego grona dołączyła kol. Joanna Stasiak, która od 2000 r. przez 17 lat uczyła języka francuskiego. Miłym gościem była p. wicedyrektor Wioletta Antosiak, która życzyła nam spokojnych, spędzonych w gronie najbliższych Świąt oraz zdrowia i pomyślności w Nowym Roku .
My również życzymy Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu IV Liceum Ogólnokształcącego przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości, w ciepłej rodzinnej atmosferze. Niech kolejny rok będzie czasem pokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń.

Bożena Kamińska

Góra