Jak nie czytam, jak czytam  Jak nie czytam, jak czytam  Jak nie czytam, jak czytam

Już trzeci raz z całą Polską będziemy czytać książki. W piątek 8 czerwca 2018 na trzeciej godzinie lekcyjnej spotykamy się wszyscy przed budynkiem szkoły lub w auli (w razie deszczu). Czeka miła niespodzianka. Zachęcamy do wzięcia ze sobą ulubionej książki lub obecnie czytanej.

W tym roku organizatorzy akcji "Jak nie czytam, jak czytam" zaproponowali dodatkową zabawę - pochwalenie się przez uczniów i nauczycieli czytaną książką w portalach społecznościowych.

Zabawa #JakCzytam jest prosta:

1. Wystarczy zrobić sobie selfie z czytaną książką (najlepiej podczas akcji).
  2. Wrzucić je na swój profil na Facebooku lub Instagramie z hashtagiem #JakCzytam w opisie.
  3. Ustawić prywatność zdjęcia na publiczne, by wyświetlało się wszystkim użytkownikom.
  4. Wziąć udział w losowaniu nagród (czytnik e-booków, 10 wybranych książek).

Konto facebookowe akcji znajdziesz tutaj.