Jak nie czytam, jak czytam  Jak nie czytam, jak czytam  Jak nie czytam, jak czytam

1 czerwca nasza szkoła włączyła się do ogólnopolskiej akcji czytelniczej "Jak nie czytam, jak czytam".
O godz. 10.00 wyszliśmy z gabinetów lekcyjnych, aby wybrać książkę, której fragmentów chcielibyśmy wysłuchać.
W podjęciu decyzji pomagały nam prezentacje umieszczone na trzech poziomach budynku szkolnego. Lektorami byli nauczyciele. W akcji wzięła udział również klasa 1c, przebywająca na obozie sportowym w Mikoszewie - zorganizowała sobie czytanie na plaży. Czytelnicze spotkanie zakończyła niespodzianka - drobny prezent z okazji Dnia Dziecka: cukierki z dołączonymi cytatami z literatury pięknej.

Sprawozdanie z naszej imprezy "Jak nie czytam..." na stronie internetowej organizatora akcji ogólnopolskiej