flag-enflag-deflag-ruflag-fr

Jesienne czytanie

 Jesienne czytanie  Jesienne czytanie  Jesienne czytanie

Jesienne czytanie uczniom to w naszej szkole już kilkuletnia tradycja. W tym roku czytanie odbyło się w poniedziałek na 4 godzinie lekcyjnej. We wszystkich klasach nauczyciele zaprezentowali młodzieży fragmenty prozy Olgi Tokarczuk.
A oto lista książek NOBLISTKI dostępnych w naszej bibliotece:

  • „Prowadź swój pług przez kości umarłych"
  • „E.E."
  • „Prawiek i inne czasy"
  • „Bieguni"
  • „Podróż ludzi księgi"
  • „Dom dzienny, dom nocny"
  • „Szafa"
  • „Lalka i perła"

W najbliższym czasie zostaną zakupione „Księgi Jakubowe", „Opowieści bizarne", „Ostatnie historie", „Gra na wielu bębenkach" oraz film „Pokot", zrealizowany w oparciu o powieść „Prowadź swój pług przez kości umarłych".

Góra