Karolina Bunda  Karolina Bunda  Karolina Bunda

"Lata w IV Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Elblągu to lata spędzone wśród wspaniałych ludzi, z nauczycielami z pasją. Szkołę wspominam z uśmiechem na twarzy. W niej kształtowałam swój charakter i osobowość, tu również biegła moja ścieżka ku dorosłości, którą będę wspominać zawsze z ogromnym sentymentem. Tutaj szczególne podziękowania dla wychowawczyni pani Marta Czapla oraz nauczycieli w-fu Tomasz Gadaj Karol Przybyła i Pan Arnold Goliszewski. Dziękuję." W IV LO poznałam również mojego męża Janek Bunda i tak z narzeczonej stałam się żoną i mamą dwójki cudownych córeczek.

Po ukończeniu liceum studiowałam na Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu. Ten okres to kolejne znajomości, różne cenne doświadczenia oraz w dalszym ciągu możliwość rozwijania pasji do koszykówki. Po dziś dzień jestem wiernym kibicem i wspieram elbląski klub oraz kolegów, również z liceum.
Na co dzień pracuje w korporacji jako ksiegowa Funduszy Inwestycyjnych oraz robię notatki wizualne. Jestem też kibicem sportowy i zarażamy tym swoje dziewczynki (można powiedzieć, że nauczyłam się tego dzięki IV LO i wszechstronności w klasie sportowej jaką mieliśmy)

IV LO to nie tylko mury szkoły. To miejsce, które łączy ludzi, daje cenne wspomnienia i wartości na przyszłość. Cieszę się, że wciąż ta szkoła i jej kadra przekazują te piękne rzeczy dalej. Powodzenia