Patrycja Kwaśna  Patrycja Kwaśna  Patrycja Kwaśna

Absolwentka z 2010 roku, nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 35 w Gdyni, ratownik, instruktor windsurfingu, żeglarstwa, tenisa, gimnastyki korekcyjnej, trener pływania, współzałożycielka Motorycznej Drużyny oraz zapalona kitesurferka

Do 4 LO, jak łatwo zgadnąć, przyciągnął mnie sport. Aktywność fizyczna była nieodłączną częścią mojego życia. Trenowałam piłkę ręczną i postanowiłam to kontynuować. Złożyłam papiery, spakowałam się i przeprowadziłam na 3 lata z rodzinnego Morąga do Elbląga. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, co chcę robić w przyszłości, jedynym pewnikiem był sport, bo to właśnie w połączeniu z nim praca może być przyjemnością.
Truso Elbląg okazało się być bardzo gościnne, dziewczyny sympatyczne, plan był realizowany, wszystko układało się według niego. Jednak nikt nie wie, co drzemie w głowie szesnastolatki i co będzie następnego dnia. Piłka ręczna poszła w odstawkę. Szukałam dalej i tu świetnie w swojej roli sprawdziło się 4 LO i jego kadra. Dzięki Pani Marcie, Panu Arnoldowi, panu Karolowi i naturalnie Panu Tomaszowi poznawałam od kuchni gimnastykę, judo, pływanie, kajakarstwo i wiele innych. Bardzo dobrze wspominam obozy, które zaszczepiły w nas chęć poznawania nieznanego i pokonywania słabości. Kluczowym bodźcem był dla mnie dzień otwarty na AWFiS, na który pojechaliśmy, czyli dzień, w którym wybrałam studia :) Przez te 5 burzliwych i jednocześnie najlepszych lat kreowałam samą siebie.
Codziennie spełniam się w roli nauczyciela wf i trenera pływania, jednak moją największą pasją jest kitesurfing. Podróżuję, pływam, fotografuję! Dlatego, kolokwialnie mówiąc, "zbijam wielką piątkę" z 4 LO, za popchnięcie mnie w stronę Gdańskiej AWFiS, bo dzięki temu robię to, co lubię, a życie jest łatwe i przyjemne