flag-enflag-deflag-ruflag-fr

Aleksandra Kościewicz (dawniej Wróblewska)

 Aleksandra Kościewicz  Aleksandra Kościewicz  Aleksandra Kościewicz

Absolwentka z roku 2008, absolwentka Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie, obecnie księgowa jednej z elbląskich firm, sędzia związkowy...

Serdecznie polecam 4 LO. Jesteście THE BEST.
Moja przygoda z nauką w IV Liceum Ogólnokształcącym w Elblągu zaczęła się od 2005 i trwała do 2008 roku. Już w gimnazjum, gdzie od wielu lat trenowałam lekkoatletykę, wiedziałam, do jakiego liceum będę chciała iść. Udało mi się dostać do klasy sportowej, moim wychowawcą został p. Arnold Goliszewski . To dzięki niemu oraz nauczycielom, którzy nas uczyli wiem, że wybór IV LO jako szkoły średniej był właściwy. Dzięki kolegom i koleżankom z klasy mam wiele miłych wspomnień, które pozostają w mojej pamięci: obóz w Sztutowie, spływ kajakowy rzeką Krutynia czy też codzienne lekcje....
Po 3 latach spędzonych w IV LO wybrałam kierunek towaroznawstwo na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie. Obecnie pracuję jako księgowa w jednej z elbląskich firm, lecz moje zamiłowanie do sportu się nie skończyło. Po ogólniaku, który zaszczepił tę pasję, zrobiłam kurs sędziego lekkoatletyki oraz piłki ręcznej. I to właśnie w piłce ręcznej działam jako sędzia związkowy.
Dziękuję całemu gronu pedagogicznemu za miłe lata spędzone w IV LO, całej klasie oraz p. Arnoldowi za to, że zawsze mogliśmy na nim polegać.

Góra