Zapraszamy do klasy piłkarskiej SMS
- Szczegóły

Zapraszamy do klasy piłkarskiej SMS pod patronatem Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej oraz Olimpia Elbląg
To idealne miejsce dla młodych zawodników, którzy chcą rozwijać swoją piłkarską pasję i łączyć naukę z profesjonalnym treningiem
- Świetna baza treningowa
- Wykwalifikowana kadra szkoleniowa
- Bardzo dobre warunki do rozwoju sportowego i edukacyjnego
Drzwi Otwarte
Czwartek, 21 maja
Godziny: 14:00–17:00
Serdecznie zapraszamy zawodników oraz rodziców do poznania naszej szkoły i klubu
Prelekcja dotycząca pierwszej pomocy przedmedycznej
- Szczegóły
W ramach promocji nowej klasy pielęgniarstwo i ratownictwo medyczne oraz podpisanego porozumienia o współpracy z Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu, studenci przeprowadzili prelekcje dotyczącą pierwszej pomocy przedmedycznej dla uczniów naszej szkoły
Pasłęk szczęśliwy dla Zuzi i Dona!
- Szczegóły
Spośród 17 startujących, podczas XVI Memoriału Henryka Hucza, Zuzannie Filipiak z kl. 3c udało się wywalczyć 1 miejsce!
Wielkie gratulacje dla Zuzanny i jej Donka
PATRIOTYCZNIE - 3 MAJA
- Szczegóły
Piękne Święto, wspaniała pogoda i godnie prezentujący się poczet sztandarowy naszej szkoły na uroczystościach 235. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
Życzymy wszystkim pięknego świętowania
Praktyczna lekcja biologii w klasie 2a
- Szczegóły
Czy wiecie, że układ moczowy ma kluczowe znaczenie w utrzymaniu wewnętrzej równowagi organizmu? O tym rozmawiano na praktycznej lekcji biologii w klasie 2a
Uczniowie na lekcji:
- omówili istotę procesu wydalania i osmoregulacji u człowieka
- przedstawili budowę układu wydalniczego człowieka
- przedstawili proces tworzenia się moczu oraz wyjaśnili znaczenie regulacji hormonalnej w tym procesie.
Podsumowaniem oczywiście były zadania, które sprawnie rozwiązano
Rodzinne pamiątki Zuzi Szablińskiej
- Szczegóły
Dziś na lekcji języka polskiego, podczas omawiania tematu wojny i okupacji, uczennica klasy 3e, Zuzia Szablińska, przyniosła kopie rodzinnych pamiątek z tamtych czasów: zdjęcia z Syberii oraz kartę repatriacyjną, która była potrzebna do powrotu do Polski.
Powodem wywozu na Syberię był udział jej prapradziadka w walce pod Monte Cassino. Uczestniczył on w szlaku Andersa, który zakończył w Anglii.
Dziennik z tamtych czasów oraz zdjęcia są w posiadaniu rodziny uczennicy. Jest to wyjątkowa pamiątka, która wiele znaczy dla jej bliskich.
Malujemy dla Polski
- Szczegóły
29. kwietnia z okazji zbliżającego się Święta Flagi i Święta Konstytucji 3 maja uczniowie 4 LO przed budynkiem szkoły "Malowali dla Polski. " Fotorelacja poniżej..
