Piłka ręczna  Piłka ręczna  Piłka ręczna
Ogromny sukcesy odnotowali w zeszłym tygodniu nasi uczniowie. Kamil Karczewski, Bartosz Ławrynowicz, Jakub Dąbrowski, Kamil Stępień - uczniowie klasy ID -  zdobyli wspólnie z kolegami z MKS Truso Elbląg srebrne medale Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w piłce ręcznej.

Młodzi szczypiorniści w wielkim finale pokonali zespół MTS Kwidzyn 25:23, a w meczu o złoty medal po ciężkiej walce ulegli zaledwie jeną bramką zespołowi Vive Kielce 27:28. Dodatkowo Kamil znalazł się w najlepszej siódemce turnieju, Jakub został uznany najlepszym bramkarzem, a Rafałowi przypadła nagroda MVP turnieju.
Chłopaki, serdecznie Wam gratulujemy. To był fantastyczny sezon, wielokrotnie dawaliście nam powody do radości, wygrywając również zawody szkolne i godnie reprezentując  IV LO. Cieszymy się, że w naszej szkole uczą się medaliści Mistrzostw Polski -  to robi wrażenie :)