flag-enflag-deflag-ruflag-fr

Święto Niepodległości

 Święto Niepodległości  Święto Niepodległości  Święto Niepodległości

11 listopada jak co roku obchodziliśmy Święto Niepodległości. W przededniu tego najważniejszego dla Polaków święta w naszej szkole została przygotowana wystawa przedstawiająca twórców naszej niepodległości oraz wydarzenia związane z walkami o odrodzenie państwa polskiego. Niewątpliwą atrakcją dla wszystkich uczniów i nauczycieli był uczeń klasy 2c Bartek Michalczyk, który ubrany w oryginalny mundur Legionów Piłsudskiego,przypominał o odzyskanej przez Polskę niepodległości. Na przerwach mogliśmy również usłyszeć w szkolnym radiowęźle niepodległościowe pieśni i piosenki.
Nauczyciele historii dziękują uczniom z klas 1d, 2c i 2d za pomoc w przygotowaniu gablot na wystawę.

Góra