flag-enflag-deflag-ruflag-fr

Debata Zdrowotna

 Debata  Debata  Debata

Po raz kolejny nasza szkoła była gospodarzem konferencji dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. We współpracy z Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym i Samorządem Województwa Warmińsko – Mazurskiego przygotowaliśmy debatę na temat profilaktyki zaburzeń odżywiania. W czasie imprezy można było wysłuchać wykładów pani dr Izabeli Górskiej (psychologa i psychodietetyka) oraz pań Teresy Mikuły i Doroty Browarczyk. Dopisali uczestnicy, którzy przygotowali mnóstwo ciekawych i ważnych pytań, dotyczących zdrowego odżywiania. Rozstrzygnięto również konkurs posterowy, w którym uczennice naszej szkoły (z klasy IId) otrzymały wyróżnienie.
Dziękujemy wszystkim, zaangażowanym w przygotowanie debaty: paniom Teresie Mikule i Dorocie Browarczyk oraz klasie IId.

Góra