Wigilia  Wigilia  Wigilia

We wtorek atmosfera w naszej szkole była szczególnie świąteczna. Na początku, już z samego rana, w odpowiedni nastrój wprowadził nas spektakl, przygotowany przez klasę IIb pod kierunkiem pani prof. Renaty Przybysz. Po klasowych wigiliach natomiast mogliśmy uczestniczyć w szkolnym Koncercie Kolęd. To już druga edycja, przygotowana w całości przez Samorząd Uczniowski. Z roku na rok poziom jest coraz wyższy, więc jury miało niełatwe zadanie. Ostatecznie pierwsza nagroda przyznana została klasie IIId, ale wszystkie wykonania kolęd zasłużyły na oklaski.Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego wspólnego świętowania!

Z okazji Bożego Narodzenia składamy wszystkim pracownikom i uczniom szkoły najlepsze życzenia. Niech ten chwile będą dla Was odpoczynkiem w gronie najbliższych, niech napełnią Was spokojem i radością.

Zespół Reportera