Czy wiesz ile zdolnychdzieci w Twojej dawnej szkole potrzebuje wsparcia?

Bądź solidarnym absolwentem!

Wejdź na www.solidarni.org.pl i wpłać na stypendia!

Solidarni

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nowym programem stypendialnym Solidarni, w którym nasza szkoła bierze czynny udział! Program prowadzi Fundacja Świętego Mikołaja (www.mikolaj.org.pl).

Celem programu jest zbiórka pieniędzy na stypendia dla zdolnych uczniów, których sytuacja finansowa uniemożliwia rozwijanie talentów i umiejętności. Państwo, wpłacając na stypendia w naszej szkole, dają niezwykle ważną szansę obecnym uczniom – na dalszą edukację i spełnienie marzeń! Środki pozyskiwane są z dobrowolnych wpłat na konto szkoły, utylizacji telefonów oraz odpisu 1% podatku.

W semestrze zimowym przyznano 3 stypendia. Obecnie brakuje środków na kontynuację. Prosimy o wsparcie programu.
Aby przekazać 1% na stypendia należy w PIT wpisać KRS Fundacji Świętego Mikołaja: 0000126602 a w celu szczegółowym stypendia IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu

Oś programu stanowi portal stypendialny www.solidarni.org.pl. Jest on pośrednikiem pomiędzy absolwentami i szkołami. Nasza szkoła ma już swój profil, znajdują się tam informacje dotyczące naszej szkoły, a także kwota, która udało nam się dotychczas zebrać.

Program wspiera też wiele sławnych osób – aktorów, dziennikarzy, piosenkarzy…

To projekt, który może naprawdę dużo zmienić…! Nie trzeba od razu przekazywać dużych kwot. By ufundować stypendium wystarczą niewielkie, ale regularne wpłaty kilku osób!