flag-enflag-deflag-ruflag-fr

OLIMPIADA WIEDZY O OBRONIE CYWILNEJ

 Olimpiada Wiedzy o Obronie Cywilnej  Olimpiada Wiedzy o Obronie Cywilnej  Olimpiada Wiedzy o Obronie Cywilnej


19 lutego w Urzędzie Miejskim odbyła się Olimpiada Wiedzy o Obronie Cywilnej.
Etap międzyszkolny składał się z części teoretycznej oraz praktycznej. W części teoretycznej zespoły miały do rozwiązania test z zakresu tematyki związanej z obroną cywilną, szeroko pojętym bezpieczeństwem oraz bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Cześć praktyczna obejmowała udzielanie pierwszej pomocy, praktyczne wykorzystanie znajomości przepisów ruchu drogowego oraz umiejętność postępowania w sytuacji zagrożeń. IV LO reprezentowali: Aleksandra Jakubowska z Ia, oraz Mateusz Siwko z Ib, i zajęli IV miejsce! GRATULACJE!

Beata Pielech

Góra