Dnia 27 maja o 9:50 rozpoczęła się debata w ramach projektu Szkoła Współpracy. Szkolna aula przepełniona była młodzieżą, która przyszła porozmawiać na temat  przyszłości naszej placówki. Celem było zebranie wszystkich uwag i pomysłów, które w późniejszym  czasie zostaną przedstawione rodzicom  oraz  nauczycielom. W sympatycznym gronie samych uczniów, swobodnie można było wyrazić własne zdanie. Główną prowadzącą była Anita Piechowiak – przewodnicząca samorządu uczniowskiego. Podzieleni na pięcioosobowe grupy odpowiadaliśmy na 5 pytań, które pomogły wyciągnąć wnioski z dwugodzinnej debaty. Były to między innymi pytania:  co możemy i chcemy zmienić w naszej szkole, jak możemy angażować się w życie szkoły. Profesjonalne przygotowanie spotkania i miła atmosfera spowodowały, że wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Młodzież wzięła sprawy w swoje ręce ;) !

Weronika Wójcik, Reporter