Dzień Otwarty Projektu Informatyka+

Czy można wypoczywać na Mazurach, jednocześnie ucząc się informatyki? Oczywiście, że tak. Wyjątkowy obóz szkoleniowo-wypoczynkowy jest jedną z nagród w ramach Dnia Otwartego Projektu Informatyka+, który odbędzie się już 31 maja w IV Liceum Ogólnokształcącym w Elblągu.

HARMONOGRAM
8:30 -   9:00 - rejestracja uczestników
9:00 - 10:00 - prezentacja Koła Naukowego Grafiki 3 D z Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki
10:15 - 11:15 - prezentacja Koła Naukowego Dot.net z Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki
11:30 - 12:30 - wykład  "Podstawy projektowania i  implementacji baz danych" Andrzej Ptasznik,  Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki
12:30 - 13:00 - konkurs  - nagrodą główną jest 10-dniowy obóz szkoleniowo-wypoczynkowy w hotelu Hańcza na Mazurach!

Konkurs jest kierowany do uczestników wykładów i będzie miał charakter testu, na który złożą się pytania z zagadnień poruszonych na zajęciach.

Na uczestników wydarzenia czeka wiele atrakcji. Oprócz udziału w zajęciach i możliwości wystartowania w konkursie każdy otrzyma materiały dydaktyczne, poczęstunek oraz weźmie udział w losowaniu upominków.

Warunkiem uczestnictwa w Dniu Otwartym Projektu Informatyka+ jest wypełnienie karty zgłoszenia. Liczba uczestników zajęć jest ograniczona. O przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność nadsyłania zgłoszeń. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących warunków uczestnictwa w zajęciach prosimy o kontakt:

Ewelina Mikuła
ROP Informatyka+  IV Liceum Ogólnokształcące w Elblągu