zdj06

Z wielką przyjemnością informujemy, że Monika Czatrowska i Ewelina Pajor z klasy II A wygrały konkurs na projekt kalendarza szkolnego zorganizowany w ramach projektu Informatyka+! W konkursie brały udział osoby z 5 województw, jednak to kalendarz zaprojektowany przez dziewczyny z naszej szkoły zostanie przygotowany do druku we współpracy z profesjonalnym studiem graficznym oraz wydrukowany w nakładzie ok. 1000 szt. Kalendarz trafi do szkół objętych wsparciem w ramach projektu Informatyka+.

Oprócz tego laureatki otrzymały też inne nagrody:

Ewelina Pajor:

• Kamera cyfrowa

• Książka Fotografia cyfrowa. Edycja zdjęć.

• Zaproszenie do wzięcia udziału w letnim obozie szkoleniowo-wypoczynkowym organizowanym w ramach projektu w okresie wakacji 2011

Monika Czatrowska:

• Tablet Genius EasyPen,

• Książka 3ds Max 2009. Biblia.

Tu można obejrzeć zwycięskie projekty:

Laureatkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!