Egzaminy poprawkowe dla uczniów klas 1-3:

29.08.2023 r. wtorek

10.00 Język angielski

10.00 Język niemiecki

30.08.2023 r. środa
10.00 Matematyka

W dniach 21 - 22.08.2023 r. odbędzie się poprawkowy egzamin maturalny :
21.08.2023 r. – ustny egzamin poprawkowy z języka angielskiego
22.08.2023 r. – pisemny egzamin poprawkowy z języka polskiego, języka angielskiego, matematyki

mt_gallery: Finał akcji "Zamiast kwiatka niosę pomoc"

Uczniowie Zespołu Szkół i Placówek Sportowych w Elblągu czyli SP 3 i IV LO spisali się na medal. Na koniec roku zamiast kwiatów przynieśli rzeczy, które przekazaliśmy do Hospicjum Elbląskie im. dr Aleksandry Gabrysiak .

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom, szczególnie uczniom i rodzicom.

mt_ignore:

Życzymy wszystkim, aby rozpoczęte wakacje były pełne niezapomnianych wrażeń, udanego i bezpiecznego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia, z każdej przeżytej przygody, z każdego spotkania z interesującymi ludźmi.

Grono Pedagogiczne i Administracja szkoły.

mt_gallery: Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Cudownych i bezpiecznych wakacji kochani
Do zobaczenia we wrześniu

mt_gallery: Olimpijczyk 2023

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym. Jesteście wyjątkowi

Szanowni Państwo!

Za chwilę wakacje, w związku z tym Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna zwraca się z prośbą o rozpowszechnienie informacji wśród rodziców i dzieci o zasadach bezpieczeństwa podczas wypoczynku ze szczególnym uwzględnieniem:

• Profilaktyki chorób odkleszczowych
  • Znaczenia prawidłowego mycia rąk w profilaktyce chorób zakaźnych
  • Znaczenia wody dla prawidłowego funkcjonowania organizmu
  • Zasad bezpiecznego korzystania z promieniowania słonecznego

Więcej na:

Pozdrawiamy serdecznie

st. asystent Izabela Ostasz

asystent Jolanta Jasińska-Sobańska

Oddziału Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej

Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Elblągu

mt_gallery: Wycieczka do Warszawy

Uczniowie klasy 1c i 1d z pasją odkrywców przez dwa dni zwiedzali Warszawę. Program wycieczki obfitował w wiele atrakcji: spacer uliczkami Starego Miasta, nocna wyprawa na Nowy Świat, zwiedzanie stadionu Legii Warszawa, spacer po Ogrodzie Saskim, zmiana warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza, zwiedzanie klasycystycznych zabytków i historycznych ogrodów Łazienek Królewskich oraz niesamowita zabawa połączona z nauką w niezwykłym świecie pozorów, złudzeń i paradoksów, czyli Muzeum Iluzji. Głównym punktem programu byl legendarny musical „Metro", czyli opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o młodzieńczych ideałach, o miłości i szaleństwie. Spetakl porwał serca młodzieży i poruszył do łez.
Na koniec coś dla ciała, czyli zakupy w „Złotych Tarasach".

Warszawę opuszczaliśmy pełni wrażeń i refleksji.