Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

19 stycznia 2022 w Zespole Szkół i Placówek Sportowych przy ulicy Sienkiewicza licealiści kwestowali na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W hali sportowej IV Liceum Ogólnokształcącego odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół i Placówek Sportowych. Zwyciężyła drużyna z klasy 3B. Pani dyrektor Hanna Szuszkiewicz wręczyła zwycięzcom puchar, słodkie nagrody i podziękowała za udział w kweście. Pani wicedyrektor Kamila Boros poprowadziła licytację, w której brali udział zarówno zawodnicy, uczniowie jak i pracownicy szkoły. Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował kiermasz ciast. Zebrane pieniądze zostaną przekazane Fundacji WOŚP i wesprą zbiórkę funduszy w XXX Finale.
Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli serca i wsparli naszą zbiórkę.