Stypendystka Prezesa Rady Ministrów

Uczennica klasy 3a Klaudia Kapteina, dzięki swoim znakomitym wynikom w nauce w roku szkolnym 2020/21, została stypendystką Prezesa Rady Ministrów.

Klaudia jest osobą bardzo sumienną i rzetelną. Charakteryzuje ją wysoka kultura osobista i wzorowe podejście do obowiązków szkolnych. Jej świetne oceny są wynikiem ciężkiej i systematycznej pracy. Zawsze punktualna i zdyscyplinowana, uzdolniona artystycznie, z powodzeniem pracuje na rzecz klasy i szkoły.

W wolnym czasie Klaudia podróżuje, trenuje fitness i pole dance, lubi dobry film. Interesuje się kosmetologią estetyczną i pielęgnacyjną oraz wizażem i stylizacją. Po szkole planuje podjąć studia na kierunku kosmetologia. W przyszłości chciałaby zarządzać własną kliniką urody. Będąc osobą niezwykle ambitną i konsekwentnie realizującą zaplanowane działania, wierzymy, że zrealizuje wszystkie swoje plany.