flag-enflag-deflag-ruflag-fr

IGOR MARTEWICZ JEDNYM z „8 WSPANIAŁYCH" !

Utworzono: 27 maj 2021

 IGOR MARTEWICZ JEDNYM z „8 WSPANIAŁYCH" !  IGOR MARTEWICZ JEDNYM z „8 WSPANIAŁYCH" !  IGOR MARTEWICZ JEDNYM z „8 WSPANIAŁYCH" !

„Jedynie prawdziwy człowiek,
zauważy potrzeby innego człowieka.
Jedynie człowiek wielkiego serca
wyciągnie doń pomocną dłoń".
Jan Paweł II

W tym szczególnym dniu 26 maja 2021 roku jednym z laureatów tegorocznej edycji prestiżowego Konkursu „8 Wspaniałych" został uczeń klasy IIa Igor Martewicz. Po raz kolejny możemy poszczycić się wspaniałym młodym wolontariuszem, którego postawa budzi szacunek i uznanie.
Na tegorocznej gali Igor odebrał nagrodę z rąk Prezydenta Miasta Elbląga Witolda Wróblewskiego oraz pani Sylwii Jaskulskiej członka Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Od 2016 roku Igor jest bardzo aktywnym wolontariuszem. Początki jego działalności sięgają szkoły podstawowej, kiedy uczestniczył w akcjach pomocowych, by następnie równie aktywnie wesprzeć szkolne koło wolontariatu w gimnazjum, a obecnie nasz Szkolny Klub Wolontariatu.
Wszystkich akcji, w których Igor brał udział, nie sposób wyliczyć. Za każdą z nich stoi człowiek, często bezradny, samotny, chory, starszy. Niezwykłymi zaletami Igora są: szacunek wobec innych, ogromna kultura osobista i gotowość do niesienia pomocy. Dzięki takim ludziom świat wydaje się dużo lepszy.
Od IX 2020 roku nasz Wolontariusz jest również członkiem Samorządu Uczniowskiego.

Życzę Igorowi dalszych sukcesów, realizacji własnych planów i zamierzeń oraz satysfakcji w codziennym życiu.
Składam serdeczne gratulacje!

Aleksandra Ihma
Koordynator Szkolnego Klubu Wolontariatu

Góra