Barwy wolontariatu  Barwy wolontariatu  Barwy wolontariatu

Z ogromną radością przyjęłam informację o tym, że uczennica klasy III A Nicoletta Sumińska została laureatką tegorocznej edycji konkursu „Barwy wolontariatu" oraz została nominowana jako Wolontariusz Roku Korpusu Solidarności – wolontariatu długoterminowego pod patronatem Narodowego Instytutu Wolności.
Pomimo obecnych okoliczności nadal najważniejszy jest czas, którym dzielimy się z innymi. Empatia, niepozostawanie obojętnym na los ludzi potrzebujących pomocy, chorych dzieci, a także zwierząt to piękne cechy, którymi Nicoletta kieruje się w swoim życiu. Już pięć lat mija odkąd zaangażowała się w działalność wolontaryjną. Sama jest inicjatorką wielu nowych i ciekawych akcji.
Nicola jest pięknym wzorem dla naszej szkolnej społeczności, a ja jestem bardzo dumna, że w naszym Szkolnym Klubie Wolontariatu jest tak oddana wolontariuszka.

Nicolu, gratulacje!

Aleksandra Ihma
koordynator Szkolnego Klubu Wolontariatu.