Szkolny Klub Wolontariatu informuje, że z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, odwołana jest tegoroczna akcja "Nie bij mnie - kochaj mnie".
Mimo wszystko nie ustajemy w działaniach- wręcz przeciwnie! Dołączmy się do apelu Regionalnego Centrum Wolontariatu w Elblągu dotyczacego akcji pomocowej na rzecz seniorów i osób niepełnosprawnych, samotnych w robieniu zakupów, wyprowadzaniu ich psów na spacer, odbioru leków z apteki - na terenie miasta.
Wolontariusze (pełnoletni!) będą wyposażeni w maseczki, rękawiczki i płyny dezynfekujące, każdy ma mieć identyfikator. Nie wchodzą do domów, starają się, aby kontakt z seniorami był jak najbardziej ograniczony, aby nie stanowić dla nich zagrożenia.

Jeśli chcielibyście Nam pomóc, dajcie znać!

Koordynator Szkolnego Klubu Wolontariatu
Aleksandra Ihma