Dlaczego młodzież nie jest (?) aktywna?  Dlaczego młodzież nie jest (?) aktywna?  Dlaczego młodzież nie jest (?) aktywna?

5 października w Bibliotece Elbląskiej miała miejsce dyskusja panelowa, której pomysłodawcą był senator Jerzy Wcisła. Spotkanie uświetnił wiceprezydent Elbląga Pan Michał Missan.
Dyskusja dotyczyła aktywności młodzieży uczącej się i pracującej. Głos zabrali m. in. studenci Państwowej Szkoły Zawodowej w Elblągu, elblążanie studiujący poza naszym miastem i młodzież elbląska.
Treść dyskusji związana była też z tematyką ekonomiczną, komunikacją, nauką i pracą. Poruszono również kwestię problemów psychicznych młodych ludzi .

Naszą szkołę reprezentowała niezawodna uczennica klasy III A Nicoletta Sumińska.

Aleksandra Ihma