flag-enflag-deflag-ruflag-fr

Dzień Edukacji Narodowej

 Dzień Edukacji Narodowej  Dzień Edukacji Narodowej  Dzień Edukacji Narodowej

14 października odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Ze względów epidemicznych w auli gościliśmy tylko Grono Pedagogiczne, Dyrekcję Szkoły i trzyosobowe reprezentacje wszystkich klas. Akademia rozpoczęła się od pięknych życzeń skierowanych do Nauczycieli, potem uczniowie wręczyli kwiaty Dyrekcji Szkoły i przybliżyli historię tego ważnego święta.

W części artystycznej uczniowie klasy 2A pod opieką p. Doroty Gorczyńskiej - Gadaj wyróżnili Nauczycieli w wybranych kategoriach oraz zorganizowali prawdziwy pokaz mody dla swoich Pedagogów. Na zakończenie usłyszeliśmy piosenkę ze specjalną dedykacją dla naszych wspaniałych Nauczycieli za trud ich pracy, poświęcenie i troskę o dobro ich wychowanków.

Dorota Gorczyńska- Gadaj

Góra