Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie!

W tym intensywnym dla nas czasie oprócz organizacji własnej pracy, nauki, codziennych obowiązków domowych oraz wszechogarniających negatywnych wiadomości ze świata i kraju, bardzo ważną rzeczą jest odpoczynek i regeneracja. Rozdrażnieni, zdenerwowani i zestresowani niewiele uzyskacie ani od siebie (ani dla siebie!), od swoich dzieci lub uczniów. Dlatego tak ważne jest znalezienie w ciągu dnia chociaż chwili dla siebie.

W związku z tym przychodzę do Was z pomocą – codzienną dawką ruchu i rozrywki bez wychodzenia z domu.

Może te aktywności będą również okazją do spędzania czasu w rodzinnym gronie?

Pomysły on-line:

1. Kamerka na żywo z Tsavo National Park w Kenii, obserwacja z poziomu komputera różnych gatunków zwierząt, w tym słoni, żyraf, bawołów, zebr, lampartów żyjących na sawannie bez wychodzenia z domu.
  2. Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS, w którym omawiane są różne zagadnienia psychologiczne. Do wyboru, do koloru zagadnień, które mogą być dla Państwa interesujące i rozwijające.
  3. Relaksacja Jacobsona na stres, niepokój i lęk prowadzone przez Małgorzatę Mostowską. Polecam również pozostałe filmy tej Pani, wprowadza w tajniki jogi, a poziom jest dostosowany do Państwa umiejętności.
  4. Ewa Chodakowska i jej treningi dostępne na youtube – sposób na wyżycie się i spalenie zbędnych kalorii.
  5. Wirtualne zwiedzanie muzeów – za darmo, bez wychodzenia z domu
  6. Wirtualne teatry – dla wielbicieli sztuki