flag-enflag-deflag-ruflag-fr

Wyniki konkursu English High Flier

 English High Flier  English High Flier  English High Flier

12 grudnia w naszej szkole został przeprowadzony ogólnopolski konkurs języka angielskiego English High Flier. Miło nam poinformować, że nasi uczniowi odnieśli w nim niemałe sukcesy! Wśród uczniów klas pierwszych najlepsze były: Agata Dobrowolska z kl. Ia, Julia Dul z kl. Ia i Angelika Susajew z kl. Ic. Dziewczynki otrzymały dyplomy uzyskania dobrego wyniku w konkursie. Z klas drugich najlepszy był Mateusz Plak z kl. II c, który zajął 1 miejsce w województwie i 70 w kraju oraz zdobył dyplom z wynikiem bardzo dobrym. Wśród maturzystów na wyróżnienie zasługuje Ola Gronuś z kl.III a, która zajęła wysokie 3 miejsce w województwie i 88 w kraju, zdobywając tym samym dyplom z wynikiem dobrym. Gratulujemy uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów za rok!
Zespół anglistek

Góra