gallery1 gallery1 gallery1

W ten spokojny, jesienny dzień obył się w naszym mieście VI Bieg Niepodległości.
Organizację biegu wsparli elbląscy wolontariusze. Nie mogło wśród nich zabraknąć naszych uczniów, którzy pełni zapału bardzo sumiennie wypełniali swoje obowiązki na trasie biegu.
Kolejny raz zaangażowały się uczennice z klasy IIIa: Maja Maliszewska i Patrycja Zielińska. Pomimo chłodu, na stanowisku z wodą dla sportowców dzielnie pomagał uczeń z klasy Id Igor Martewicz.
Również nasza ubiegłoroczna absolwentka i wolontariuszka, Agata Kartuszyńska, bardzo chętnie włączyła się w pomoc na trasie biegu.
Składam serdecznie podziękowanie wolontariuszom ze Szkolnego Klubu Wolontariatu. Są wspaniałym przykładem i wzorem dobrowolnej i świadomej pracy na rzecz innych, na rzecz społeczeństwa.

Aleksandra Ihma
Szkolny Klub Wolontariatu.