flag-enflag-deflag-ruflag-fr

XVII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcej

  XVII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcej   XVII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcej   XVII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcej

25.10.2019r. w auli Zespołu Szkół w Pasłęku już po raz siedemnasty swoje talenty zaprezentowali uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych w Powiatowym Konkursie Piosenki Obcej pod honorowym patronatem Starosty Elbląskiego Macieja Romanowskiego. Wykonanych zostało 20 utworów w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim, a całość oceniało trzyosobowe jury w składzie: p. Elżbieta Czerska, p. Wojciech Haza i p. Tomasz Dymlang.
Uczestnicy walczyli o cenne nagrody ufundowane przez organizatora imprezy – Towarzystwo Przyjaciół LO w Pasłęku, które uzyskało dofinansowanie z budżetu Powiatu Elbląskiego, oraz przez Radę Rodziców przy Zespole Szkół w Pasłęku.
Uczennica naszej szkoły, Nadia Kamecka z klasy Ia zajęła III miejsce. Zaśpiewała piosenkę Imagine Dragons „Radioactive".
Gratulacje!
Beata Pielech

Góra