DEN  DEN  DEN

14 października uczciliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Było i oficjalnie, i turniejowo, jak na szkołę o profilu sportowym przystało. Dwie drużyny ochotników, na czele których stali pani dyrektor Kamila Boros i pan Arnold Goliszewski, wzięły udział w turnieju wiedzy o IV LO pt. „Kocham Cię szkoło!". Wśród wielu pytań znalazły się i takie, w których trzeba było wykazać się wiedzą na temat nauczycieli, zwyczajów panujących w szkole, hymnu IV LO, a także... koloru jednośladu pana Waldka czy ilości schodów z parteru na pierwsze piętro.
Uroczystą galę i autorski teleturniej przygotowała klasa II A we współpracy z Kamilem Bielem i Patrykiem Hawryszko z IIB pod opieką p. Jolanty Bilskiej-Rydzińskiej.

Dziękujemy za pomoc paniom: Katarzynie Gdaniec, Agnieszce Koczerdze, Dorocie Browarczyk i Renacie Przybysz.
Jolanta Bilska- Rydzińska