flag-enflag-deflag-ruflag-fr

Wycieczka do WORD-u

 Wycieczka do WORD-u  Wycieczka do WORD-u  Wycieczka do WORD-u

19 lutego klasa IIC odwiedziła Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego z siedzibą w Elblągu, by uczestniczyć w spotkaniu: "Bezpieczny przyszły kierowca". Celem wycieczki było kreowanie wizerunku bezpiecznego kierowcy, będącego świadomym i kulturalnym uczestnikiem ruchu drogowego, respektującego prawo i szanującego prawa innych uczestników tego ruchu. Program spotkania był urozmaicony. Młodzież miała okazję poznać zasady egzaminowania na prawo jazdy kat. B, odwiedziła pracownię psychologiczną, wzięła udział w prezentacji pojazdu egzaminacyjnego oraz placu manewrowego, a także dowiedziała się o odpowiedzialności karnej za jazdę po alkoholu.
Wycieczka była interesująca, przybliżyła pracę elbląskiego WORD-u, a przede wszystkim ograniczyła stres egzaminacyjny zdających prawo jazdy kategorii B!
Beata Pielech

Góra