flag-enflag-deflag-ruflag-fr

Znamy wyniki konkursu English High Flier

 English High Flier  English High Flier  English High Flier

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego English High Flier, organizowanym przez Łowców Talentów „Jersz". W całej Polsce wzięło w nim udział 8491 uczniów z 339 szkół. Test był podzielony na kategorie wiekowe: na poziomie ponadgimnazjalnym osobno startowali uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich. Wśród pierwszoklasistów najlepszy był Szymon Kierwiak, który udzielił 83% prawidłowych odpowiedzi, dzięki czemu zajął 2 miejsce w naszym województwie. Najlepszym spośród drugoklasistów był Sebastian Milanowski, który zajął 10 miejsce w województwie, a wśród trzecioklasistów bezkonkurencyjna okazała się Adrianna Szymeczko, która zajęła 17 miejsce w województwie. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a także wszystkim uczestnikom, ponieważ poziom konkursu był wysoki.
Jolanta Bilska-Rydzińska, Anna Gerej-Gula

Góra