flag-enflag-deflag-ruflag-fr

Studniówka 2019

 Studniówka 2019  Studniówka 2019  Studniówka 2019
Maturzyści IV Liceum Ogólnokształcącego w piątek (11 stycznia) bawili się na balu studniówkowym w sali bankietowej w Nowej Holandii. Był to magiczny i wyjątkowy wieczór.

Dyrektor IV Liceum, dr Sylwester Stanicki, wspomniał , że uczniom zostało dokładnie 115 dni do egzaminu dojrzałości i wyraził nadzieję, że czas ten poświęcą na pracę.

-Chciałbym, aby ten dzisiejszy bal studniówkowy, który odbywa się 115 dni przed egzaminem dojrzałości, był balem udanym. Mnie zawsze 100 dni kojarzy się ze 100 dniami Napoleona, które otrzymał dla restauracji cesarstwa. Mam nadzieję, że te 100 dni spędzicie na wytężonej pracy, tak żeby matura 2019 nie była waszym Waterloo, ale waszym zwycięstwem. Natomiast dziś bawmy się, bo czas, miejsce i towarzystwo jest ku temu. Chciałbym jeszcze raz życzyć wszystkim państwu udanej zabawy i uroczyście ogłosić bal studniówkowy IV LO im. Komisji Edukacji Narodowej w Elblągu za otwarty- dodał dyrektor IV LO

Na studniówce nie mogło zabraknąć staropolskiego poloneza. Maturzyści zaprezentowali go w niezwykle oryginalny sposób. Tradycyjny taniec został wzbogacony o nowoczesny układ, który przypadł wszystkim do gustu.
Uczniowie nie szczędzili słów uznania Dyrekcji, Wychowawcom, Nauczycielom i Rodzicom. Były podziękowania, kwiaty, uściski i łzy wzruszenia. A potem już tylko dobra zabawa do białego rana.

Czytaj więcej na info.elblag.pl.

Góra