Gala  Gala  Gala

„Człowiek nie jest wielki przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma,
lecz przez to , czym dzieli się z innymi." Jan Paweł II

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza 5 grudnia 2018 r. w elbląskim Ratuszu Staromiejskim odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczone zostały dyplomy uznania.
Laureatami „Barw Wolontariatu" z naszego liceum zostali:

• Natalia Zielińska z klasy III a - I MIEJSCE,
  • Szkolne Koło Wolontariatu – III MIEJSCE,
  • Dżesika Stępień z klasy IIIa – IV MIEJSCE,
  • Marta Gawkowska z klasy III a – VI MIEJSCE,
  • Mateusz Leszczyński z klasy III a – 14. MIEJSCE.

Nagrodzono również Panią Aleksandrę Ihmę, Koordynatora Wolontariatu w naszym liceum.
10 grudnia w Olsztynie w Muzeum Warmii i Mazur miała miejsce uroczystość wojewódzka, na której nasi wspaniali wolontariusze z rąk Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Pana Gustawa Marka Brzezina odebrali dyplomy uznania.
Laureatami zostali:

• Natalia Zielińska z klasy IIIa,
  • Marta Gawkowska z klasy IIIa,
  • Dżesika Stępień z klasy IIIa ,

oraz Szkolne Koło Wolontariatu,
Nominowany do „Barw Wolontariatu" został Mateusz Leszczyński z klasy IIIa. Serdeczne gratulacje dla wszystkich nagrodzonych!
Aleksandra Ihma