Kamil  Kamil  Kamil

15 listopada w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie wojewoda Artur Chojecki i wicekurator oświaty Wojciech Cybulski uroczyście wręczyli Stypendia Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2018-2019.
Z dumą informujemy, że wśród 154 stypendystów województwa warmińsko-mazurskiego znalazł się uczeń naszej szkoły, Kamil Kulesza z klasy IIIA.
Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy, wyniki co najmniej dobre.
Gratulujemy Kamilowi tak wspaniałych wyników w nauce i życzymy dalszych sukcesów!