flag-enflag-deflag-ruflag-fr

XVI Powiatowy Konkurs Piosenki Obcej

 XVI Powiatowy Konkurs Piosenki Obcej  XVI Powiatowy Konkurs Piosenki Obcej  XVI Powiatowy Konkurs Piosenki Obcej

19 października w Pasłęku odbył się – już po raz szesnasty – Powiatowy Konkurs Piosenki Obcej. Konkurs podzielony jest na dwie kategorie: dla szkół podstawowych i gimnazjów oraz dla szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie naszej szkoły biorą w nim udział już od kilku lat. W tym roku IV LO reprezentowała Alicja Halarczyk. Ta utalentowana uczennica klasy IA znalazła się w gronie 23 wykonawców, którzy przygotowali swoje utwory z podkładami muzycznymi lub z akompaniamentem własnym. Ala wystąpiła z piosenką „Stand by me" autorstwa Bena E. King'a i podbiła serca publiczności i jury, akompaniując sobie na ukulele. Jej wykonanie zostało ocenione najwyżej – Ala zajęła I miejsce w kategorii wykonawca indywidualny – szkoły ponadgimnazjalne. Serdecznie gratulujemy naszej reprezentantce!
Jolanta Bilska-Rydzińska, opiekun szkolnego etapu eliminacji do Powiatowego Konkursu Piosenki Obcej.

Góra