flag-enflag-deflag-ruflag-fr

Filharmonia/ostrożnie, wciąga!!!

 Filharmonia  Filharmonia  Filharmonia

18.10.2018r. uczniowie kl. IIIB, pod opieką Pani Katarzyny Gdaniec, mieli przyjemność uczestniczyć w inauguracji programu „Filharmonia/ ostrożnie wciąga". Maturzyści wysłuchali koncertu Hadriana Filipa Tabęckiego wraz z Elbląską Orkiestrą Kameralną. Artyści zaciekawili młodzież niecodziennym wykonaniem tematów z muzyki filmowej. Młodzież miała również możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy muzyka i dyrygenta w trakcie otwartej próby.
Elbląska Orkiestra Kameralna już po raz trzeci przystępuje do realizacji programu „Filharmonia/ostrożnie wciąga". Jest on skierowany do uczniów klas maturalnych, którzy w jego ramach będą mogli bezpłatnie uczestniczyć w 15 najciekawszych koncertach symfonicznych w nadchodzącym sezonie artystycznym oraz brać udział w otwartych próbach kameralistów.

Najbliższy koncert odbędzie się już 4 listopada! Ilość miejsc jest ograniczona.
Koordynatorem programu w naszej szkole jest p. Katarzyna Gdaniec, u której można uzyskać dodatkowe informacje.
Gorąco zachęcam do udziału!!!

Góra