flag-enflag-deflag-ruflag-fr

„KAMPANIA BIAŁYCH SERC” - S T O P UZALEŻNIENIOM

 KAMPANIA BIAŁYCH SERC  KAMPANIA BIAŁYCH SERC  KAMPANIA BIAŁYCH SERC

Kampania ma na celu propagowanie życia bez narkotyków, bez uzależnień, które tak często spotykane są we współczesnym świecie. Jest poświęcona pamięci ofiarom narkotyków. W tym roku głównym przesłaniem jest zwrócenie uwagi na uzależnienie od napojów energetycznych plus mieszanie ich z alkoholem, co bywa szczególnie niebezpieczne dla zdrowia i życia.
15 października wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu zaprezentowali dzieciom i młodzieży w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym Nr 2 przy ul. Polnej w Elblągu idee kampanii. Poprzez gry i zabawy uczniowie SOSW poszerzyli swoją wiedzę na temat uzależnień i zdrowego stylu życia.

Przygotowana „Kampania Białych Serc" cieszyła się bardzo dużym uznaniem.
Udział w akcji wzięli wolontariusze z klasy Ia, IIa, IIIa:
Karina Grabczak,
Nicoletta Sumińska
Patrycja Zielińska,
Mateusz Leszczyński,
Anna Mościcka,
Dżesika Stępień,
Natalia Zielińska.

Serdeczne podziękowanie dla naszych wspaniałych wolontariuszy.
Szkolne Koło Wolontariatu
Aleksandra Ihma

Góra