Wspaniali z naszej szkoły!  Wspaniali z naszej szkoły!  Wspaniali z naszej szkoły!

29 maja w Bibliotece św. Ducha miała miejsce wyjątkowa uroczystość - XX lecie konkursu „8 Wspaniałych". Wśród tegorocznych laureatów znaleźli się uczniowie naszego liceum: Natalia Zielińska z klasy II a i Kacper Gwóźdź - tegoroczny maturzysta. W minionym dwudziestoleciu aż 30 uczniów naszej szkoły zostało laureatami „8 Wspaniałych".

Podczas Galii wyróżniono również niezwykłego pedagoga, Panią Teresę Mikułę, która z wolontariatem związana jest od początku lat 70-tych, kiedy to sama była wolontariuszką. Następnie, kiedy rozpoczęła pracę w Studium Nauczycielskim, krzewiła ideę wolontariatu wśród słuchaczy SN, potem w IV Liceum Ogólnokształcącym.
Zwycięzcom gratuluję, a wszystkich uczniów zapraszam do współpracy w naszym Szkolnym Kole Wolontariatu.

Aleksandra Ihma