flag-enflag-deflag-ruflag-fr

OLIMPIADA WIEDZY O OBRONIE CYWILNEJ JUŻ ZA NAMI

 OLIMPIADA WIEDZY O OBRONIE CYWILNEJ  OLIMPIADA WIEDZY O OBRONIE CYWILNEJ  OLIMPIADA WIEDZY O OBRONIE CYWILNEJ

W mroźny lutowy dzień w sali sesyjnej elbląskiego Urzędu Miejskiego odbył się międzyszkolny etap XXIII Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o Obronie Cywilnej. Udział w nim wzięło 12 dwuosobowych drużyn ze wszystkich szkół ponadgimnazjalnych.
Konkurs składał się z części teoretycznej i praktycznej. Część teoretyczna polegała na rozwiązaniu testu z zakresu tematyki związanej z obroną cywilną, szeroko pojętym bezpieczeństwem oraz bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Część praktyczna obejmowała udzielanie pierwszej pomocy, praktyczne wykorzystanie znajomości przepisów ruchu drogowego oraz umiejętność postępowania w sytuacji zagrożeń.
Nasza drużyna, czyli Ilona Rogowska i Szymon Heyda, zajęła w tej rywalizacji IV miejsce. Gratulujemy i życzymy miejsca na podium w przyszłym roku!

Góra